Om Kredsen

Tillidsrepræsentanter Skanderborg

På hver af skolerne i Skanderborg er der valgt en tillidsrepræsentant, som er til din rådighed med hjælp og vejledning. I langt de fleste tilfælde vil du umiddelbart kunne få et fyldestgørende svar, hvis du henvender dig til vedkommende.

I nogle sager vil tillidsrepræsentanten henvise dig til Kredskontoret eller selv gå videre med sagen denne vej.

Du er altid velkommen til selv at henvende dig direkte til kredskontoret.

Alle tillidsrepræsentanterne mødes på kredskontoret en gang om måneden for at udveksle synspunkter og oplysninger med hinanden og med kredsstyrelsen. På denne måde er tillidsrepræsentanterne en vigtig del af kommunikationen mellem kredsstyrelse og medlemmer. Derudover afholdes efter behov TR møder i de enkelte kommuner.

 

Bakkeskolen, Skolevej 2, 8362  Hørning

Sisse

Tillidsrepræsentant Sisse Olsson

sisse_olsson@hotmail.com

 

Bjedstrup Skole, Bjedstrupvej 1, 8660  Skanderborg

Joern Petersen

Tillidsrepræsentant Jørn Petersen

joern.petersen1@skolekom.dk

 

Ejer Bavnehøj skolen, Risvej 26, 8660  Skanderborg

Berit Kyhn

Tillidsrepræsentant Berit Kyhn

berit.kyhn@skolekom.dk

 

Gl. Rye skole, Nyvej 1. Gl. Rye, 8680  Ry

Anna Marie Christensen Gl Ry

Tillidsrepræsentant Anna Marie S. Christensen

Anna.Marie.Christensen@skolekom.dk  

  

Gyvelhøjskolen, Røddikvej 20, 8464  Galten

Maiken Bisgaard Norup1jpg

Tillidsrepræsentant Maiken Bisgaard Norup

mbnorup@gmail.com

 

Herskindskolen, Ladingvej 16, 8464  Galten

Jette Liborius

Tillidsrepræsentant Jette Liborius

jette.liborius@skolekom.dk

 

Højboskolen, Toftevej 53, 8362  Hørning

Pernille Eiler

Tillidsrepræsentant Pernille Eiler Hem

pernille.Eiler@skolekom.dk

 

Hørningskolen, Vesteralle 18 B, 8362  Hørning

Tine Hansen

Tillidsrepræsentant Tine Hansen

t-nesnah@hotmail.com

 

Knudsøskolen, Tulstrupvej 80, 8680  Ry

Liss Eriksen

Tillidsrepræsentant Liss Eriksen

Liss@lisses.dk

 

Låsby skole, Skolevej 10, 8670  Låsby

Annette Hinkboel

Tillidsrepræsentant Annette Hinkbøl

annette.hinkboel1@skolekom.dk

 

Morten Børup skolen, Møllegade 45, 8660  Skanderborg

Barbara Kolby

Tillidsrepræsentant Barbara Kolby

barbara.kolby@gmail.com

 

Mølleskolen, Skanderborgvej 50, 8680 Ry

Henrik Gravgaard

Tillidsrepræsentant Henrik Gravgaard

henrik.gravgaard@skolekom.dk

 

Niels Ebbesen Skolen, Højvangens Torv 4, 8660  Skanderborg

Ulla Nonboe

Tillidsrepræsentant Ulla Larsen Nonboe

nonboe@mai.dk

 

PPR Skanderborg, Søndergade 27, 8464  Galten

Ellen Lystbaek

Tillidsrepræsentant Ellen Lystbæk

ellen@lysan.dk

 

Skovbyskolen, Skråvejen 1, -3, 8464  Galten

Lasse Sorgenfrei1

Tillidsrepræsentant Lasse Sorgenfrei

lasse.sorgenfrei@skolekom.dk

  

Stilling skole, Gramvej 10, Stilling, 8660  Skanderborg

Thomas Fausboell

Tillidsrepræsentant Thomas Fausbøll

fausboell@gmail.com

 

Stjærskolen, Stjærvej 100, Stjær, 8464  Galten

Anders Henrik Andersen

Tillidsrepræsentant Anders Andersen

andersand60@gmail.com

 

UU Center Odder, Samsø, Skanderborg, Bakkedraget 1, 8362  Hørning

Thomas Sand Skipper Uu

Tillidsrepræsentant Thomas Sand Skipper

Thomas.skipper@skanderborg.dk

 

Veng skole og Børnehus, Søballevej 2, 8660  Skanderborg

Morten

Tillidsrepræsentant Morten Johansen

morten.haa.johansen@skolekom.dk

 

Virring skole, Gadebakken 5 E. Virring, 8660  Skanderborg

Jan Thornvig Virring Skole

Tillidsrepræsentant Jan Thornvig Pedersen

janx3423@skole.skanderborg.dk

 

Voerladegård skole, Tyndeleddet 5, 8660  Skanderborg

Fotografen Er Paa Vej

Tillidsrepræsentant Mette Gaarde Vedstesen

mett322m@skole.skanderborg.dk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tillidsrepr. kalender

TR årskalender her

TR Håndbogen her